• Holista Olej Omega3 dla psa i kota 500ml

109.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność 6 szt.

Holista Olej Omega3 dla psa i kota 500ml

Zastosowanie:

- wspomaga apetyt, dzięki uwielbianemu przez psy smakowi

- w problemach skórnych

- w żywieniu ciężarnych suk i kotek

- psy aktywne

- profilaktyka aparatu ruchu

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów, jest doskonale akceptowany przez psy i koty. 

Do osiągnięcia wysokiego poziomu kwasów omega 3 użyliśmy ryb z rodzin: Sardelowate (Engraulidae), Ostrobokowate (Carangidae), Śledziowate (Clupeidae) i Makrelowate (Scombridae (z wyjątkiem rodzajów Thunnus and Sarda)). Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. 

Holista Omega3 to złożona mieszanina triacylogliceroli (zwanych również triglicerydami), która charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem EPA i DHA, czyli w przybliżonej proporcji 18/12. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów, jest wolny od materiałów i komponentów modyfikowanych genetycznie. Pakowany w atmosferze azotu spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń w środkach spożywczych dla ludzi. Olej spełnia też wymagania stawiane przez krajowe organy regulacyjne dotyczące rejestracji leków.

Wybierając Holista masz pewność, że wszystkie produkty jakie podajesz swoim zwierzętom są czyste i spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wymagania. Oleje rybne wytwarzane są w zakładach z certyfikatem FSSC 22000, który jest w pełni uznawany przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności dla ludzi  (GFSI).

Skład:  100% olej rybny

Skład analityczny: wszystkie aktualne dane dostępne są w Certyfikacie Analizy

Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem 

Dawkowanie:  Jedna pompka dozuje ok. 1,5 g oleju.

  • Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c.
  • Koty: 1 pompka 

Przechowywanie: po otwarciu najlepiej przechowywać w lodówce nie dłużej niż 60 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia