Skip to content

Formy dostawy

Przesyłki są realizowane firmą kurierską Inpost. Do dyspozycji naszych klientów są:

  • paczkomaty 
  • kurier Inpost

nazwa przedpłata pobranie czas dostawy
Paczkomaty 14zł 18zł 1-2 dni robocze
Kurier Inpost 15zł 19zł 1-2 dni robocze

 

Darmowa dostawa paczkomatami od 250zł i paczkomatami za pobraniem od 300zł.

Pakowanie w Eqst

Pakowanie w naszej firmie trwa maksymalnie jeden dzień roboty. 

Zamówienia złożone do godziny 12.00 powinny być zrealizowane jeszcze tego samego dnia i przekazane firmie kurierskiej.

Inpost

Firma kurierska Inpost w swoich usługach paczkomatowych i kurierskich przewiduję dostawę na następny dzień roboczy. Z naszego doświadczenia wynika, że 99% przesyłek jest realizowanych w takim czasie, lecz może się zdarzyć że przesyłka będzie miała opóźnienie.

Dodatkowe informacje o usługach dostawy

Paczkomaty to najnowocześniejsza w Polsce sieć ponad 7 000 maszyn, stanowiąca największą tego typu strukturę biznesową w Polsce. Siłą Paczkomatów jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania. Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu możemy łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Istotnym atutem Paczkomatów jest również szybkość działania: aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia!

InPost to nie tylko Paczkomaty, ale również wysokiej jakości usługi kurierskie. Począwszy od tradycyjnego dostarczania przesyłek pod wskazany adres, poprzez ekspresowe doręczenia tego samego dnia, skończywszy na innowacyjnej usłudze SmartCourier, umożliwiającej szybkie i bezpieczne przesłanie nawet najbardziej poufnych dokumentów.
Nieustannie się rozwijamy, skupiając się na poszerzaniu usług, dedykowanych sklepom internetowym. Wspieramy e-commerce poprzez nowoczesne rozwiązania, takie jak: Pakiety Kurierskie dla firm, integracje sklepów, czy Fulfillment.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro